2018.08.24. Pożegnanie Kacpra z sali Myszek

Pożegnania nadszedł czas…

Wszystko co dobre szybko się kończy… w naszym przypadku aż za szybko 🙁

Dziś swoją przygodę z Amisiem zakończył jeden z pierwszych  przedszkolaków  Kacperek z sali Myszek. To były cztery lata pełne wrażeń i niezapomnianych przygód. Kacper chętnie uczestniczył w wyjazdach i wyjściach poza teren przedszkola – do różnych ciekawych miejsc, gdyż nasz przedszkolak to prawdziwy podróżnik. Szczególnie lubił nasze codzienne spacery, wówczas na jego twarzy gościł piękny uśmiech. Kacper wraz z resztką Amisiaków uczestniczył w przedstawieniach, piknikach rodzinnych i innych imprezach okolicznościowych. Chętnie brał udział w zajęciach dydaktycznych i zabawach. Nasz dzielny przedszkolach niczego się nie bał i szybko nawiązywał nowe kontakty.

Dziś Kacperka pożegnały wszystkie dzieci z Amisia – Jeżyki, Sówki, Biedronki i Myszki, cała Kadra oraz pani Dyrektor. Szczególnie gorąco żegna go ciocia Marzenka i jego dwie ulubione koleżanki Zuzia i Julka, z którymi przeżył wiele pięknych przygód i które bardzo lubił – oczywiście z wzajemnościom.

Dziękujemy mamie Kacpra za przepyszny tort, który choć trochę osłodził nam te smutne chwile pożegnania.

Drogi Kacperku – Kacperio życzymy Ci powodzenia na kolejnym etapie edukacji, uśmiechu i radości, żebyś w nowej szkole znalazł tak wspaniałych przyjaciół jak w naszym Amisiu, a nawet jeszcze lepszych!!! Będzie nam Ciebie brakowało. Mamy nadzieję, że o nas nie zapomnisz i będziesz nas odwiedzać. Serdecznie zapraszamy!!!