2019.03.08. Dzień Kobiet w Amisiu

Dziś święto wszystkich kobiet. Jedyny dzień w roku, w którym małe i duże kobietki, bez względu na wiek, razem świętują. Od samego rana w całym Przedszkolu słyszeliśmy: Dzień kobiet, dzień kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj w AMISIU odbywa się dzień kobiet!!!

W końcu nadszedł czas na prezenty!!! Nasi mali chłopcy obdarowali swoje ciocie pięknymi kwiatami. Oczywiście nie zapomnieli o ciociach w sekretariacie i Pani Dyrektor. Również Panowie z Fundacji wraz z Panem Prezesem obdarowali wszystkie Panie pięknymi czerwonymi tulipanami oraz mnóstwem życzeń.

Dzisiejszy dzień był bogaty w atrakcje, kobiety w naszym gronie zostały obdarowane kwiatami i ogromem życzeń. Chłopcy i Panowie bardzo się starali i zadbali o to by każda kobieta otrzymała kwiatek.

W imieniu wszystkich Pan z Przedszkola, Fundacji i Sekretariatu oraz Pani Dyrektor pragniemy podziękować wszystkim Amisiowym chłopcom, Panom z Fundacji, Panu Prezesowi oraz rodzicom za pamięć, życzenia, kwiaty. Za to, że dzięki Waszym staraniom ten dzień był wyjątkowy i pełen niespodzianek 🙂