Zajęcia dodatkowe: Eksperymenty

Zajęcia z eksperymentów będą dla dzieci okazją do odkrywania otaczającego nas świata, łączą w sobie zdobywanie wiedzy przy świetnej zabawie. Dzieci będą miały okazję eksperymentować, mieszać mikstury, odkrywać zagadki. Postaramy się pokazać magię nauki i tajemnice, kryjące się w rzeczywistości nas otaczającej. Będziemy przelewać, badać które przedmioty toną, a które utrzymują się na powierzchni wody.
Na każdych zajęciach planujemy inne doświadczenia. Wszystkie eksperymenty będą zaprezentowane w sposób atrakcyjny i dostosowane do percepcji dzieci. Będziemy w praktyce wyjaśniać wiedze z przyrody, chemii czy fizyki. Dzieci staną się badaczami i wykonają proste eksperymenty pod okiem wykwalifikowanych ekspertów.

ROK SZKOLNY 2018/2019

  • Galaktyka

ROK SZKOLNY 2017/2018

  • Niezwykłe balony

  • Zapachowe mydełka

  • Sprawdzamy napięcie powierzchniowe

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • Kolorowe ciecze