Kombinezony

Kombinezon DUNAG 02 jest miękką dynamiczną ortezą umożliwiającą prowadzenie i wspomaganie ćwiczeń ruchowych u dzieci z uszkodzeniem Centralnego Układu Nerwowego, u których występuje zakłócenie postawy i aktywności ruchowej.
Kombinezon składa się spodenek, kamizelki oraz nakolanników. Wszystkie te części są wzajemnie połączone poprzez system elastycznych linek, które oddziaływają prorioceptywnie na układ biomechaniczny dziecka powodując optymalne ustawienie poszczególnych części ciała względem siebie. Dzięki temu następuje utrwalenie prawidłowych wzorców ruchowych.

Metoda DUNAG 02 jest zindywidualizowanym intensywnym programem rehabilitacyjnym mającym na celu zwalczanie negatywnych efektów braku ruchu, obniżonej siły mięśniowej i sprawności fizycznej.