30.09.2022 Dzień chłopaka

Dziś w przedszkolu Amiś odbyło się święto – Dzień Chłopaka. Każdy z chłopców miał okazję zrobić sobie super fotografię. Dziewczynki    nie zapomniały o  pięknych życzeniach. Na pamiątkę tego święta wręczyły również niespodzianki –własnoręcznie przygotowane prezenty – pięknie ozdobione krawaty i dyplomu SUPER CHŁOPAKA! Nie zabrakło też innych prezentów. Chłopcy dostali kolorowe samochodziki i słodki upominek. W niektórych grupach dziewczynki przygotowały prezenty z własnej inicjatywy w domu, które wręczyły razem z upominkami przygotowywanymi w przedszkolu.

O wujach z przedszkola i fundacji dziewczynki również nie zapomniały. Oni także otrzymali prezenty, z których byli bardzo zadowoleni.

We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.