W tym tygodniu grupa „Tygrysków”
z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka 
poruszyła bardzo ważny temat – prawa dziecka 
Dzieci wspólnie z ciocią rozmawiały o tym, jakie prawa ma każde dziecko 
Wymieniały między innymi prawo do miłości
, zabawy
, nauki
oraz bezpieczeństwa.
Na zakończenie naszych zajęć przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem pokolorowały obrazki związane z prawami dziecka 



