Wczoraj w naszym przedszkolu zrobiło się głośno i melodyjnie
.
Nasze przedszkole odwiedzili goście z Państwowej Szkoły Muzycznej w Zduńskiej Woli. Dzieci miały wyjątkową okazję wysłuchać koncertu na żywo oraz poznać brzmienie profesjonalnych instrumentów 
. Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Juszczak oraz uczniom Szkoły Muzycznej za piękny, pełen dźwięków 
czas.





