2021.07.01. Zakończenie roku – Piknik Rodzinny

To już koniec kolejnego roku w Przedszkolu AMIŚ. W środę obył się piknik rodzinny, który rozpoczął okres wakacji. Na piknik przybyły dzieciaki ze swoimi rodzinami. Odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla każdego przedszkolaka za cały rok wspaniałej zabawy i nauki.  Amisiaki zaśpiewały i zatańczyły piosenkę dla swoich rodziców o ukochanym przez wszystkich lecie.

Po uroczystym otwarciu przyszedł czas na zabawę. Ciocie przygotowały jak zawsze moc atrakcji. Można było tańczyć i bawić się z chusta animacyjną. Było malowanie na drewnie, malowanie słomką kolorowych twarzy. Oczywiście nie mogło zabraknąć baniek mydlanych unoszących się nad naszymi głowami.  Podczas zawodów sportowych było mnóstwo śmiechu i zabawy. Na placu piknikowym znajdował się plac zabaw, w którym dzieci świetlnie się bawili.

Po ogromie atrakcji przyszedł czas na poczęstunek i chwilę odpoczynku. Można było zjeść nugetssy z frytkami, kiełbaskę i kaszankę z ogniska. Były również owoce i ciasta przygotowane przez rodziców dzieci.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniale spędzony czas. Życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia!