2019.05.24. Życzenia dla Naszych Mam

Już w niedzielę będziemy obchodzić święto Naszych Mam. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować im małe upominki. Jeżyki przygotowały samodzielnie piękne trójwymiarowe kwiaty, Sówki odbiły swoje ręce na kartce papieru, dodały zdjęcia z Mamami  i włożyli w ramkę, Biedronki wykonały kartę z życzenia i swoimi zdjęciami, a Myszki zrobiły piękny bukiet kwiatków. Wszystkie prezenty są bardzo piękne, wykonane przez dzieci prosto z serca dla swoich Mam. Mamy nadzieję, że prezenty i życzenia spodobają się Mamom naszych Amisiaków.

Dzieci wraz z kadrą już dzisiaj chciały złożyć wszystkim Mamom najlepsze życzenia, długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu i zawsze pociechy ze swoich dzieci. Niech słoneczko zawsze świeci nad Waszymi dniami. Kochamy Was!