2018.11.09. Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka

„Dziś jest nasze pasowanie,

są tu nasze drogie Panie!

Już od dzisiaj przyrzekamy,

Że Przedszkole pokochamy!

I uśmiechem powitamy,

Przychodzące po nas Mamy!”

To był wyjątkowy dzień dla Naszych Przedszkolaków.

Nasze AMISie zostały pasowane na Przedszkolaka i Starszaka. Grono naszych Starszaków powiększyło się o nowych kolegów i koleżanki.

Były występy, wierszyki, piosenki. Troszkę się stresowaliśmy, ale dzielnie przed rodzicami i babciami występowaliśmy.

Na początku wszystkich przybyłych gości przywitała Dyrektor Niepublicznego Przedszkola AMIŚ pani Anna Rutkowska oraz Prezes Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym AMI pan Arkadiusz Rutkowski. Zaprosili oni wszystkich zebranych gości do wzięcia aktywnego udziały w uroczystości pasowania. Nasze dzielne dzieci przepięknie mówiły wierszyki, śpiewały piosenki i grały na instrumentach.Pojawiły się łzy wzruszenia i gromkie brawa po każdym występie.

Następnie dzieci złożyłu uroczystą przysięgę „Dobrego Przedszkolaka”. Każdy z Naszych AMISIAKÓW został przez Panią Dyrektor pasowany ołówkiem na Przedszkolaka i Starszaka. Każdy Przedszkolak otrzymał wspaniały dyplom z pamiątkowym zdjęciem swojej grupy.

Po zakończonej części artystycznej był czas na pamiątkowe zdjęcia z wychowawcami.

Całą uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez mamy naszych Przedszkolaków. Rodzice wspólnie z dziećmi mieli okazję obejrzeć przepiękne Kroniki ze zdjęciami Naszych pociech. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy pomogli nam w przygotowaniu tego święta i upiekli przepyszne ciasta i ciasteczka.