2018.02.13. Bal Karnawałowo-walentynkowy w Karinie Bajek

Dziś w Ostatki wielki BAL KARNAWAŁOWY w KRAINIE BAJEK w AMISIU

W Amisiowym przedszkolu odbył się wspaniały Bal Karnawałowy. Wszyscy doskonale przygotowali się do tego wydarzenia. Dzieci, ciocie i wujek przebrały się za niezwykłe postacie bajkowe. Każdy miał szansę wziąć udział w pokazie mody balowej, zaprezentować swoje przepiękne przebranie i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w przygotowanej przez ciocie foto ramce. Pokaz mody balowej na czerwonym dywanie udał się znakomicie. Ciocie i wujek z przedszkola również wzięły udział w pokazie mody, śmiechu było co niemiara.

  • Prowadzące
  • Sala Jeżyków
  • Sala Sówek
  • Sala Biedronek

 

  • Sala Myszek
  • Goście specjalni 

Dzieci odwiedziła również pacynka Walentynka, aby przypomnieć wszystkim o zbliżających się Walentynkach. Pacynka wymyśliła dla naszych amisiaków bajkowe zagadki, z którymi dzieci poradziły sobie doskonale. Dzieci łączyły w pary postacie, które pochodziły z tej samej bajki. Pacynka Walentynka za wspaniałe odpowiedzi wręczyła dzieciom małe upominki, którymi były walentynkowe wisiorki.

Po tak szalonej zabawie dzieci zostały zaproszone na słodki karnawałowy poczęstunek, na którym były pączki i faworki. Amisiaki uwielbiają takie słodkości!!!

Po poczęstunku przyszedł czas na tańce. Dzieci wspólnie z ciocią Sandrą zatańczyły przygotowany przez nią układ. A potem dzieci wspólnie bawiły się przy muzyce, łapały bańki, tańczyły z balonami. Impreza się udała. Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólną zabawę oraz ciocią i wujkowi, za włożone serce w przygotowanie balu.