2017.11.24. Czary-mary w AMISIU czyli bal andrzejkowy

ANDRZEJKOWE CZARY- MARY!!!

Oj działo się dziś, działo w Amisiu!!!  Zleciały się do nas wszystkie dobre Wróżki i Czarodzieje, którzy od samego rana witali dzieci w przedszkolu. Rozdawali im magiczne różdżki, które pomogły im samym przenieść się  w świat magii i czarów. Zabawy było co niemiara, mali czarodzieje i wróżki odkrywali swoją przyszłość poznając tradycyjne andrzejkowe wróżby. Nie mogło zabraknąć przelewania wosku przez klucz, wróżenia za pomocą butów, odkrywania przyszłych zawodów. Zabawę umilała nam radosna muzyka, dzieci zatańczyły również swój własny układ taneczny, przygotowany przez ciocię Sandrę. Istnym szaleństwem okazał się taniec z bańkami mydlanymi. Niespodzianką na koniec tego zaczarowanego dnia był słodki poczęstunek. Och jaka szkoda, że kolejne Andrzejki dopiero za rok!!!