W minionym tygodniu do „Promyczków” zawitała wiosenna łąka. Pogoda sprzyjała spacerom, dzięki którym Amisiaki poszerzały zainteresowania na temat przyrody i otoczenia. Dzieci oprócz naturalnej wiosennej łąki miały okazję przyglądać się jej na zdjęciach. Poznawaliśmy w ten sposób owady i kwiaty występujące o tej porze roku. Ćwiczyliśmy również małe rączki i paluszki poprzez malowanie farbami, kolorowanie oraz wyklejanie wiosennego kwietnika.
12.05.2026 Wiosenna łąka- zajęcia u „Promyczków”



