01.12.2022 Kalendarz adwentowy

Święta to magiczny czas przygotowań nie tylko dla dorosłych do zorganizowania świąt i wigilii, ale przede wszystkim dla naszych najmłodszych. Rewelacyjnym pomysłem łączącym magiczny czas z dziećmi, są świąteczne zadania z kalendarza adwentowego, a także małe upominki. Z dniem 1 grudnia w grupie Gwiazdeczek rozpoczęliśmy przygotowania. Dziś do naszej sali magicznym sposobem trafił list. Wleciał pod drzwiami! Dzieci szybko zainteresowały się tym co skrywa. Ciocie pomogły odczytać treść listu. Dowiedzieliśmy się, że Mikołaj przygotował dla nas małe domki adwentowe, w których skrywają się zadania, a za dobre ich wykonanie również są nagrody!  Dzisiejszym zadaniem było przywitanie się z każdym przedszkolakiem piąteczką, aby na początku dobrze zintegrować się, by później coraz lepiej wykonywać wspólnie zadania. Dzieci z niecierpliwością czekają na kolejne dni, odkryć kolejne zadania i nagrody!