2017.09.01. Nowy rok i święta Weroniki i Paulinki

1 września to szczególny dzień dla naszych przedszkolaków! Pierwszy dzień nowego roku szkolnego 2017/2018 okazał się pełen niespodzianek. Dzieci pierwszy raz zobaczyły piękną nową salę, która bardzo przypadła im do gustu. Następną niespodzianką było to, że w grupie pojawili się Patryk i Zuzia, których serdecznie witamy w naszej biedronkowej Sali!

 

Po porannych atrakcjach nadszedł czas na świętowanie 6 urodzin Weroniki! Było sto lat, piękna kartka urodzinowa, pyszny tort, cukierki i serdeczne życzenia. Naszej kochanej Weronice życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!

 

Druga dziewczynką która również miała swoje AMISIOWE święto była Paulinka.  Pierwszy dzień w przedszkolu AMIŚ był bardzo słodki również w innych grupach.
.
To dzięki urodzinom Paulinki jedynej księżniczki w swojej grupie, która obchodziła urodziny 28 sierpnia ale chciała również cieszyć się swoim świętem ze swoimi kolegami i koleżankami z AMISIA
Im nas więcej tym weselej, dlatego zaprosiliśmy na świętowanie również kolegów i koleżanki z inne sali. Paulinko życzymy Ci uśmiechu na twarzy, samych radosnych chwil i postępów terapeutycznych.