2018.12.11 Myszki wyczekują Świętego Mikołaja :)

Na zajęciach dydaktycznych w grupie Myszek dzieci poznały przedmioty związane z Mikołajem. Najpierw zobaczyły go na zdjęciach, a następnie mogły dotknąć i przytulić pluszową maskotkę. Jednym z symboli Świętego Mikołaja jest czerwona czapka z białym pomponem. Dziewczynki miały okazję ją przymierzyć. Wyglądają w nich uroczo 🙂 Wszyscy wiemy, że gdy oczekujemy przyjścia Świętego Mikołaj to musi znajdować się choinka. Taką też ciocie pokazały dzieciom. AMIsiaki dotykały jej oraz zawiesiły na niej kolorowe bombki. A doskonale wiemy, że pod choinką w Święta znajdujemy prezenty. Takie niespodzianki dziewczynki przyczepiały do worka Świętego Mikołaja. Na koniec zajęć wykonaliśmy pracę plastyczną. Dziewczynki własnymi rączkami z niewielką pomocą cioć wykonały piękne kartki świąteczne z choinką.