2018.03.12. Niezwykli goście – Kapela Góralska HORA

Amisiowe przedszkolaki bawiły się dzisiaj przy dźwiękach skocznej góralskiej muzyki, dzieci klaskały, tańczyły w kole, podskakiwały, a to za sprawą niezwykłych gości z kapeli góralskiej Hora, która przyjechała do nas aż ze Szczyrku. Górale wprowadzili dzieci i ciocie w rytm niesamowitej muzyki płynącej z polskich gór. Utwory zaprezentowane przez naszych gości zainspirowane były melodiami węgierskimi, rumuńskimi, bałkańskimi i cygańskimi. Kapela pokazała dzieciom instrumenty takie jak: akordeon, kontrabas, skrzypce, okaryna i piszczałki. Górale zaprezentowali również swoje piękne ludowe stroje. Występ kapeli góralskiej Hora był dużą dawką pozytywnej i skocznej muzyki.
Dziękujemy kapeli góralskiej Hora za fantastyczny występ. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy. Hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!